Wybierz region

Wybierz miasto

    Zobacz rozkład PKS w Elblągu

    Autor: opinie@prasabalt.gda.pl

    2007-12-13, Aktualizacja: 2007-12-17 09:07

    PKS w Elblągu Sp. z o.o.Rozkład ważny od: 10.12.2007 ELBLĄG,D.A. Kierunek:Odjazdy, wszystkie stanowiska: BARTOSZYCE,D.A. 14:15 7UP, 20:30 7UmP, 22:30 7Um5+ przez BRANIEWO,D.K.,LIDZBARK WAR.D.K. BIAŁA PODLASKA,D.

    PKS w Elblągu Sp. z o.o. Rozkład ważny od: 10.12.2007
    ELBLĄG,D.A.
    Kierunek: Odjazdy, wszystkie stanowiska:
    BARTOSZYCE,D.A. 14:15 7UP, 20:30 7UmP, 22:30 7Um5+
    przez BRANIEWO,D.K.,LIDZBARK WAR.D.K.
    BIAŁA PODLASKA,D.A. 09:251 1Pń przez OLSZTYN, D.A
    BIAŁYSTOK,D.A. 02:00 1UP,10:45 5PU przez OLSZTYN, D.A
    BRANIEWO,D.K. 05:40 7U, 06:00 7F, 06:30 7F, 07:15 7A, 07:30 7U, 08:05 7F, 09:30 7CU, 09:45 7F, 10:15 7A,10:40 7U, 11:15 7U, 12:00 7U, 13:00 7AE, 13:20 7U, 13:50 7F, 14:00 7F, 15:05 7F, 15:25 7A 15:25 7A 15:40 7U, 16:45 7F, 17:00 7F, 17:10 7 N, 18:25 7F, 19:15 7U, 20:10 7 5+NP, 21:10 7Un. przez POGRODZIE
    BYDGOSZCZ, D.A. 14:45 6 VUE, 14:45 6VW przez GRUDZIĄDZ, D.A.
    DĘBINY 13:20 6 F przez MŁYNARY, RYNEK, STARE SIEDLISKO
    DZIERZGOŃ, P.DW. 06:50 9 F, 09:40 9 F, 10:20 9 F, 12:10 9 U, 14:00 9 F, 15:30 9 U, 17:30 9 Uz, 19:10 9 Fm przez GRONOWO ELBLĄSKIE
    DZIERZGOŃ, P.DW. 14:30 9 Ar, 15:10 9 FE, 15:40 9 F, 17:15 9 A przez JEZIORO
    DZIERZGOŃ,P.DW. 11:00 9 U, 15:20 11 F, przez ŻURAWIEC
    GDAŃSK,D.A. 09:25 6 UP, 10:00 10 U5-7, 10:00 11 UP, 10:50 11 15+E, 11:45 11 LvP, 13:15 10 PU, 13:45 11 LP, 14:00 11 PU, 14:30 10 PC5, 14:50 11 PL, 15:05 11 PU, 16:10 6 UmP, 16:30 11 PU, 18:30 10 PD, 19:20 6 Um5+, 19:40 11 PW
    GDAŃSK,D.A. 08:00 2 UP, 08:33 10 R, 12:00 2 NPz, 13:00 2 UP, 17:00 2 5+NP, 18:00 2 N+mP, 18:15 2 FWP, 18:30 2 PUE, 19:45 2 UP, przez NOWY DWÓR GD.,P.DW.
    GDAŃSK,D.A. 12:20 2 F, 15:30 2 N, przez NOWY DWÓR GD.,P.DW. OSTASZEWO
    GDAŃSK,D.A. 06:00 2 F, 06:20 2 UCz, 08:15 2 F, 08:50 2 F, STARE 09:00 2 F, 09:40 2 CU, 10:30 2 U, 11:30 2 F, BABKI 14:00 2 F, 16:20 2 L, 20:45 2 Lm, przez NOWY DWÓR GD.,P.DW.
    GDYNIA,D.K./P.DW. 11:45 10 LP, 12:15 3 UP, przez GDAŃSK,D.A.
    GDYNIA,D.K./P.DW. 05:15 2 U, 07:05 2 UPz, przez GDAŃSK,D.K.,1018
    GDYNIA,D.K./P.DW. 08:50 2 CU, przez NOWY DWÓR GD.,P.DW.,GDAŃSK D.K.,1018
    IŁAWA, D.K. 14:30 10 F przez DZIERZGOŃ,P.DW.
    JASNA,ZR 05:50 9 S, przez MARKUSY
    JAZOWA 05:20 4 FE przez WIERCINY
    KALININGRAD 08:20 1 ALP, 16:50 1 OP, przez BRANIEWO,D.K.
    KARWIA 02:15 1 PW<, 03:40 1 PW przez GDYNIA,D.K./P.DW.
    KĘPINY WIELKIE 05:15 6 S, 06:40 6 F, 10:30 6 q, 14:15 6 F przez BIELNIK 16:30 6 S
    KĘTRZYN,D.A. 15:10 10 UP przez LIDZBARK WAR.D.K.
    KOŁOBRZEG, ZWYCIĘZCÓW/p.K.M. 02:55 1 UP, przez KOSZALIN,D.A.
    KOPANÓW 06:30 8 FE, 08:058 qE, 15:20 8 F, przez HELENOWO
    KRAKÓW,D.A. 13:40 1 PW przez WARSZAWA,DW.ZACHODNI D.A.
    KRYNICA MORSKA 11:20 1 Pc, 11:30 4 VW
    KRYNICA MORSKA 07:00 4 F przez MARZĘCINO,NOWY DWÓR GD. P.DW.,STEGNA
    KRYNICA MORSKA 07:00 4 6k, 08:30 4 W, 08:55 4 W, 09:00 4 W+, 09:20 4 U, 09:50 4 CW, 10:30 4 Wf, 11:20 4 CN, przez NOWY DWÓR GD.,P.DW.,STEGNA
    12:30 4 U, 13:30 4 Wh, 14:00 4 CU, 14:30 4 F, 15:10 4 FE, 16:00 1 W, 17:40 4 F, 18:15 1 WP, 18:30 4 Lm
    KRYNICA MORSKA 05:10 1 PW, 13:40 1 PW, 15:30 1 PW*, 20:10 1 PW* przez STEGNA
    KUROWO BRANIEWSKIE 15:40 6 FE przez PODGÓRZE
    KWIDZYN,D.A. 12:00 6 F przez MALBORK, DA
    KWIETNIEWO 13:00 8 FZ, 14:20 8 U, 16:30 8 F, 18:30 8 Fm przez STANKOWO
    LUBLIN,D.A. 20:55 1 PW< przez WARSZAWA,DW.ZACHODNI D.A.
    ŁOMŻA,D.A. 12:00 11 LvP przez OLSZTYN, D.A
    ŁÓDŹ, D.A.-CENTRALNY 11:55 1 PUE przez WARSZAWA,DW.ZACHODNI D.A.
    MIKOSZEWO 10:05 4 F przez JAZOWA,NOWY DWÓR GD.,P.DW. STEGNA
    MIKOSZEWO 15:40 4 F przez MARZĘCINO,NOWY DWÓR GD. P.DW.,STEGNA
    MŁAWA, D.A. 16:55 11 15+E przez OSTRÓDA, D.A.
    MłYNARSKA WOLA 15:405 F przez BŁUDOWO
    MłYNARSKA WOLA 05:50 5 S, 14:30 5 F przez POMORSKA WIEŚ
    MŁYNARY,RYNEK 05:20 5 U6, 20:20 5 An przez POMORSKA WIEŚ
    MRĄGOWO,D.A. 17:35 10 PU przez OLSZTYN, D.A
    NOWE MIASTO LUBAWSKIE 13:30 8 F przez IŁAWA, D.K.
    NOWE MIASTO LUBAWSKIE 14:40 10 UV przez OSTRÓDA, D.A.
    NOWOTKI 18:20 6 Fm przez KĘPINY WIELKIE
    NOWOTKI 06:30 6 FE przez NOWAKOWO
    NOWOTKI 13:50 6 Ar, 15:20 6 FE przez NOWAKOWO,BATOROWO,ZR
    NOWY DWÓR GD.,P.DW. 11:50 4 FE, 13:30 4 FE, 17:55 4 CW, 20:20 4 Fm przez JAZOWA
    NOWY DWÓR GD.,P.DW. 09:30 4 FE przez MARZĘCINO
    OLSZTYN, D.A 10:30 10 U, 19:20 11 Un przez MIŁAKOWO
    ORNETA,RYNEK 08:00 5 U, 11:00 5 U, 16:30 5 t+N, 16:30 5 U56,17:40 5 FE, przez MŁYNARY,RYNEK,WILCZĘTA
    ORNETA,RYNEK 06:10 10 F, 13:00 10 F, 16:40 10 CU, 16:40 10 F, 20:40 10 FEn przez PASŁĘK,D.K.,GODKOWO
    OSTROŁĘKA,D.A. 18:10 10 LP przez OLSZTYN, D.A
    OSTRÓDA, D.A. 12:30 10 R przez MIŁOMŁYN
    OSTRÓDA, D.A. 18:40 10 PC5 przez MORĄG P.DW.
    OSTRÓDA, D.A. 08:05 10 U przez PASŁĘK,D.K.,MIŁOMŁYN
    OSTRÓW MAZOWIECKA D.A. 12:20 10 W, przez OLSZTYN, D.A
    PAGÓRKI 05:55 11 FY, 06:55 11 SY, 14:30 11 SY, 15:45 11 FY przez MILEJEWO
    PASŁĘK,D.K. 21:10 3 N+m przez BOGACZEWO
    PASŁĘK,UL.OGRODOWA 06:05 3 FG, 07:00 3 A, 07:45 3 A, 08:55 3 A, 09:55 3 A, 10:20 3 FE, 11:00 3 U+, 11:15 3 A, 11:50 3 A, 12:10 3 F, 12:55 3 A, 13:30 3 F, 13:45 3 A, 14:15 3 A, 14:20 3 U+, 14:45 3 F, 15:05 3 FW, 15:25 3 U, 15:50 3 UB, 16:10 3 A, 17:00 3 A, 17:30 3 BNz, 18:20 3 A, 19:00 3 Fm, 20:15 3 Fm, przez BOGACZEWO
    PASŁĘK,UL.OGRODOWA 05:50 10 S, 06:30 10 FH, 09:00 10 F, 11:30 10 U,13:00 3 U, 15:30 10 Uz, 18:45 3 Um przez WĘZINA
    PIASKI 05:40 4 U, 08:00 4 U, 11:20 4 F, 13:00 4 F, 15:10 4 FW, 16:30 4 N przez NOWY DWÓR GD.,P.DW.,KRYNICA MORSKA
    POZNAŃ,D.A. 06:10 1 UP przez BYDGOSZCZ, D.A.
    RADOM D.A 18:20 1 PW przez WARSZAWA,DW.ZACHODNI D.A.
    SIEMIATYCZE 08:40 10 PU przez MŁAWA, D.A.
    SŁOBITY,D.K 15:20 5 F przez MŁYNARY, RYNEK
    STALEWO 08:00 9 FE, 20:10 9 FEm przez MARKUSY
    STANKOWO 06:50 8 F przez MARKUSY
    STARE DOLNO 08:20 9 A, 11:45 9 Ar, 19:00 9 Am przez MARKUSY
    STEGNA 09:40 4 CW, 16:20 4 CW przez NOWY DWÓR GD.,P.DW.
    STEGNA 14:00 4 FE przez NOWY DWÓR GD.,P.DW. GROSZKOWO
    STEGNA,PLAŻA 14:00 4 FW przez NOWY DWÓR GD.,P.DW.,STEGNA
    SUWAŁKI,D.A. 15:10 1 PW przez OLSZTYN, D.A
    SUWAŁKI,D.A. 08:10 10 PL przez ORNETA,RYNEK,BARTOSZYCE,D.A.
    SZCZYTNO 13:20 9 U5-7 przez OLSZTYN, D.A
    SZTUM D.K. 09:00 8 Ar przez ŻUŁAWKA SZTUMSKA
    ŚWIĘTY GAJ 14:00 9 F przez RACHOWO
    TARNOBRZEG 07:08 1 PU przez WARSZAWA,DW.ZACHODNI D.A.
    TOLKMICKO,CENTRUM 06:00 11 FY przez KAMIONEK WIELKI
    TOLKMICKO,CENTRUM 07:00 11 UY, 09:30 11 UY, 10:45 11 FY, 11:50 11 CUY, 13:20 11 UY, 14:20 11 FY, 15:10 11 U, 16:15 11 UY , 17:00 11 FY, 18:20 11 UY, 20:10 11 UY przez ŁĘCZE
    TOLKMICKO,CENTRUM 07:55 11 F przez MILEJEWO
    TOLKMICKO,D.K. 11:50 11 U przez ŁĘCZE
    TORUŃ,D.A. 11:00 1 UP, 17:10 15,7UP przez GRUDZIĄDZ, D.A.
    WARSZAWA,DW.ZACHODNI D.A. 00:25 1PW, 09:30 1UP, 11:45 1 WP, 16:15 1 UP, 16:30 1 Pc
    WARSZAWA,DW.ZACHODNI D.A. 00:40 11 W6, 14:20 11 W7, 14:45 1 PW*, 16:55 11 PW, 17:25 1 PW* przez MŁAWA, D.A.
    WĘGORZEWO,D.K. 17:55 7 LP, przez BARTOSZYCE,D.A.
    WILCZĘTA 07:00 6 F, przez MŁYNARY, RYNEK
    WILNO 21:35 1 UnP przez OLSZTYN, D.A
    WŁADYSŁAWOWO,D.A. 02:25 1 PLn, 10:50 11 PW przez GDAŃSK,D.A.
    WŁADYSŁAWOWO,D.A. 03:15 1 a56, przez GDAŃSK,D.K.,
    WYSOKA,SKRZ. 06:30 10 S, przez WĘZINA
    ZAKOPANE,D.A. 23:30 1 PLn przez WARSZAWA,DW.ZACHODNI D.A.
    ZALESIE 12:50 5 Ar, 18:40 5 Fm przez POMORSKA WIEŚ
    ZWIERZNO 06:10 9 S, 16:20 9 F przez MARKUSY
    ZWIERZNO 15:20 9 F przez RACHOWO
    ŻUŁAWKA SZTUMSKA 15:35 6 FE przez ROZGART

    Oznaczenia:
    * - kurs wykonywany przemiennie z PKS Mława S.A.
    + - kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)
    < - kurs wykonywany przemiennie z PPKS Lublin
    1 - kursuje w poniedziałki
    5 - kursuje w piątki
    5,7 - kursuje w piątki i niedziele
    5-7 - kursuje w piątki, soboty, niedziele
    6 - kursuje w soboty
    7 - kursuje w niedziele
    a - kursuje: 21.VI-31.VIII
    A - nie kursuje w niedziele i święta
    B - kursuje codziennie oprócz sobót
    c - kursuje 22.VI-1.IX
    C - kursuje w soboty, niedziele i święta
    D - kursuje 27.VI-31.VIII w piątki, soboty, niedziele
    E - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
    f - kursuje m-c VII w dni nieparzyste, m-c VIII w dni parzyste
    F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
    G - nie kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
    h - kursuje m-c VII w dni parzyste, m-c VIII w dni nieparzyste
    H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
    k - w okresie wakacji szkolnych kursuje w soboty, niedziele
    L - nie kursuje: 25-26.XII, 1.I oraz I i II dzień Wielkanocy
    m - nie kursuje 24 i 31 grudzień
    n - nie kursuje 24 i 31 grudzień oraz w Wielką Sobotę
    N - nie kursuje w I dzień Bożego Narodzenia i I dzień Wielkanocy
    ń - kursuje:28.VI-01.IX w poniedziałki, soboty i niedziele
    O - nie kursuje w Nowy Rok
    P - kurs pośpieszny
    q - kursuje we wtorki i piątki robocze
    R - nie kursuje 25-26.XII, 1.I i I dzień Wielkanocy
    r - w okresie wakacji szkolnych nie kursuje w soboty
    S - kursuje w dni nauki szkolnej
    t - kursuje w dni robocze od poniedziałku do czwartku
    U - nie kurs. w I dz. Boż.Narodz., Nowy Rok i I dz. Wielkanocy
    V - kurs przyśpieszony
    v - kursuje 23.VI-4.IX
    W - kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
    Y - KURS PRZEWOZÓW PRYWATNYCH
    Z - nie kursuje 1.VII-31.VIII
    z - w okresie wakacji szkolnych nie kursuje w niedziele i święta
    12:00 - kurs przyspieszony
    12:00 - kurs pospieszny


    Więcej na temat: 

    Sonda

    Czy Polacy zachowują się godnie w trakcie żałoby narodowej?

    • tak, z nielicznymi wyjątkami (49%)
    • tak (37%)
    • nie (10%)
    • nie mam zdania (3%)