Zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Belfer" rozpoczęły się 4 kwietnia we Wrocławiu. Wiemy, kto dołączył do obsady, a także, kto wyreżyseruje drugą serię.

Głównym bohaterem serialu wciąż będzie Paweł Zawadzki, którego ponownie zagra Maciej Stuhr. Tym razem rozpocznie on pracę w prestiżowym liceum we Wrocławiu. Tam już w pierwszych dniach jego pracy wydarzy się tragedia. Producenci serialu na razie nie zdradzają, co dokładnie się stanie - siłą drugiego sezonu produkcji naturalnie wciąż będzie tajemniczość.

Za kamerą stanęli Krzysztof Łukaszewicz (twórca m.in. filmu "Karbala") oraz Maciej Bochniak, który odpowiadał za reżyserię filmy "Disco Polo". Scenariuszem zajęli się: Jakub Żulczyk, Monika Powalisz, Bartosz Ignaciuk i Wojciech Bockenheim.

Poznaliśmy także nazwiska dwóch młodych aktorek, które dołączyły do obsady serialu. Są to Michalina Łabacz (znana z filmu "Wołyń") oraz Eliza Rycembel (zagrała w "Carte blanche").

Prawdopodobnie "Belfer 2" trafi na antenę CANAL+ jesienią tego roku.

Zobacz też:Źródło wideo: Agencja TVN/x-news

Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

czesio (gość)

Nie do II sezonu, tylko do II cyklu, serii. Jeden głupek kiedyś źle przetłumaczył z angielskiego i wszyscy te głupoty teraz powielają.