Kuba Wesołowski Kuba Wesołowski

(© Red Bull Content Pool)

4. edycja Wings for Life World Run wystartuje na całym świecie już 7 maja. Aktor Jakub Wesołowski znalazł swój sposób na zaproszenie amatorów sportowych emocji do Poznania. W filmiku przedstawia autorski trening do jedynego na świecie wyścigu z ruchomą metą. Całość ze scenicznym przymrużeniem oka.

[Patronat NaM]Aktor wziął sobie do serca brak tradycyjnej linii mety i element ucieczki. Przypomnijmy, że w Wings for Life World Run uczestnicy biegną tak długo, dopóki nie wyprzedzi ich ruchoma meta w postaci samochodu pościgowego. Z tego powodu Kuba prezentuje niekonwencjonalny trening z wykorzystaniem obiektów, które mogą go gonić. W zabawnym video prowokuje realne sytuacje, które zmuszają go do intensywnej ucieczki. Każdy fan biegania znajdzie w nim coś dla siebie. Zaprezentowane zostały różne poziomy trudności treningu, zarówno ze względu na tempo, jak i dawkę humoru.

Jakub Wesołowski nie jest już biegowym laikiem. W zeszłorocznej edycji Wings for Life World Run, Adam Małysz, siedzący za kierownicą samochodu pościgowego, złapał go dopiero na 24 kilometrze. Był to najlepszy wynik wśród ambasadorów biegu. Kilka miesięcy później Wesołowski pokonał stukilometrową trasę.

W tegorocznej edycji aktor weźmie udział za pomocą swojego smartphona: - Niestety nie mogę pojawić się 7 maja w Poznaniu, ale to nie znaczy, że odpuszczam temat. Będę walczył w tym globalnym biegu, poprzez aplikację. O tej samej godzinie, o której wystartują uczestnicy biegu w Poznaniu, ja również rozpocznę bieg. Tym razem uciekając przed wirtualną metą. P.S. Nie dajcie się złapać! – mówi Wesołowski. Aplikacja Wings for Life World Run poza możliwością uczestnictwa niezależnie od miejsca pobytu, pozwala na efektywne treningi poprzez sprawdzenie swoich sił w ucieczce przed wirtualnym samochodem.

ZOBACZ KLIP Z UDZIAŁEM KUBY WESOŁOWSKIEGO


Wszyscy zarejestrowani biegacze mogą zasilić szeregi drużyn, których z dnia na dzień jest coraz więcej. Na przykład ta założona przez ambasadorkę Wings for Life World Run i Miss Polski na Wózku. Pochodząca z Malborka Adrianna Zawadzińska w szczególności zaprasza do biegu mieszkańców Pomorza. - Jestem za wszelką aktywnością fizyczną prowadzącą do realizowania siebie, spełnienia i polepszania swojej kondycji. Wszystkie akcje pomagające komuś lub przyczyniające się do rozwoju medycyny są istotne dla nas wszystkich - mówi Miss Polski na Wózku i zachęca do dołączenia do jej załogi.

Na starcie w Poznaniu 7 maja będzie można spotkać się także z innymi znanymi uczestnikami biegu m. in. z: Beatą Sadowską, Agnieszką Więdłochą, Joanną Jóźwik czy Alanem Anderszem.

- W tym roku zadebiutuję w biegu Wings for Life - mówi aktor, znany również z programu "Agent Gwiazdy". - Jeśli chodzi o sport, to na co dzień trochę biegam, jednak przede wszystkim trenuję crossfit. Postaram się zatem zaprosić jak najwięcej crossfitowców do udziału w tej imprezie oraz innych aktorów – zapowiada Andersz.

Zobacz też: Wings for Life 2017 w Poznaniu [zapisy]


Wings for Life w Poznaniu. Zobacz, jak byłoBiegi w Polsce

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!