Wiadomo nie od dziś, że moda toczy się kołem i to, co kiedyś było modne, potem z mody wyszło, by koniec końców powrócić w chwale. Pozostaje tylko trzymać kciuki, by moda (a zwłaszcza fryzury) z lat 90. nigdy nie stały się znów modne. Aż trudno uwierzyć, że TO kiedyś było uważane za estetyczne...


Zobaczcie też: Zawody najlepszych baristów Europy. Kawa z piwem i 20 espresso w 2 minuty - tak robią to oni!


Hallo

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

54321 (gość)

galerie, zdjęcia są zwyczajnie złośliwe i prostackie, oszukane. Antyludzkie i bez poczucia humoru. A są to i tak parodie profesjonalne, skrzywione, ale z odrobiną ludzkich cech i zabawne. Czyli chciało by się dogryźć, ale to tylko nieładnie i źle świadczy o zamieszczającym, "miejscowości".

Jan (gość)

Chyba autor tego artykułu jest ograniczony tylko do lat 90 i mysli,ze wszystko co bylo zamyka sie w tych latach.Zdjecia sa ewidentnie z lat 80,a nawet z 70.Zanim cos kolego RED wrzucisz do netu pomysl i poszukaj.