Ruszyły castingi do programu "Wyspa Przetrwania", którego uczestnicy będą musieli zmierzyć się z przeciwnościami losu i natury na jednej z opuszczonych wysp Australii i Oceanii.

Wyspa Przetrwania - o co chodzi w programie?
Uczestnicy będą musieli pokonać szereg zadań i trudności na jednej z opuszczonych wysp. Kilka tygodni uda się przetrwać wyłącznie tym, którzy wykażą się sprytem, intelektem, wytrzymałością i siłą.

Wyspa Przetrwania będzie polską wersją amerykańskiego programu „Survivor” emitowanego od 2000 roku. W nim brało udział około 20 osób, którzy byli na początku dzieleni na dwa różne plemiona. Sami decydowali, w specjalnym głosowaniu, kto odpada z programu. Zwycięzca natomiast wygrywał milion dolarów.

"Wyspa Przetrwania" doczekała się jak dotąd 34 edycji w USA, 11 we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii, 19 w Danii i ponad 20 we Francji. Łącznie program jest, lub był realizowany w 50 krajach na całym świecie.Jak zgłosić się do polskiej edycji "Wyspy Przetrwania"?
Swoje zgłoszenie należy przesłać na adres: casting@wyspaprzetrwania.tv. Należy napisać krótką notkę o sobie - powinny w niej się zawierać podstawowe informacje takie, jak: wiek kandydata, zawód, miasto, z którego pochodzi, wykształcenie, pasje i motywacja do udziału w programie. Do zgłoszenia trzeba także załączyć trzy fotografie (portret, sylwetkę i zdjęcie w stroju kąpielowym).

Od 24 marca film "Azyl" można oglądać w kinach. Zobacz więcej:

Seriale polskie

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!